DEBESSmANNAS pavasara nometne „Burvestību pasaule”

Hei !
Vai esi jau izdomājis ko darīt pavasara brīvdienās ?
Nu, tad zini, ka no 21. līdz 26. martam Rīgā, Annas ielā 2, Tehniskās Jaunrades namā notiks nereāli labs tusiņš !
Ja tu esi vecumā no 9 līdz 12 gadiem, tu katru dienu no desmitiem rītā līdz pieciem vakarā tur varēsi apgūt interesantas lietas un izmēģināt spēkus dažādās mākslās – spēlēt teātri, uz datora izveidot dekorācijas izrādei, kurā varēsi tēlot ko vien vēlies, … un vēl daudz ko citu.

Nodarbības notiks paralēli latviešu un krievu valodās, tā ka visi visu sapratīs un ja kāds vārdiņš angliski gadīsies, to arī noskaidrosim.
Dalības maksa ir 35 lati par visām sešām dienām, tā ietver siltas pusdienas ēdnīcā pāri ielai, nodarbības, materiālus, ekskursijas un nometnes nobeigumā – balvas !
No visa, ko tu nometnē darīsi, beigās izveidosies teātra izrāde par tēmu ”Burvestību pasaule”, kurā tu varēsi spēlēt jebkādu lomu. Tu varēsi būt vampīrs, vilkacis, burvis vai daiļā princese – viss ko vien vēlies !
Tu iemācīsies darināt rotas un atjaunot savas mīļās, bet nodilušās drēbes, izmantojot dažādas mūsdienu tehnoloģijas un mākslinieciskas tehnikas, kā arī apgūsi dažādas datorprogrammas ar kurām var apstrādāt zīmējumus, montēt video, veidot digitālas kolāžas, ierunāt skaņu un beigās izveidot animētu dekorāciju teātra izrādei.
Un beigās visi nometnē radītie darbi tiks ievietoti šajā mājas lapā, kur tos varēs apskatīt tavi draugi, radi, paziņas un klases biedri.

Piesakies pa tālruņiem 29702401, 27071058
vai raksti e-pastu: inguna.rauda@gmail.com
vai pie TJN „Annas2” administratora.

TJN mājas lapā vari apskatīties kā nokļūt uz nometni.

Nometnes darba plāns

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *