Filmas „Artūrs un plastilīna vārna” pirmizrāde

23. oktobrī Tehniskās jaunrades namā „ Annas 2”, Annas ielā 2, pirmizrādi piedzīvos režisores un mākslinieces Jūlijas Prauliņas dokumetālā filma ar dažādu stilu animācijas elementiem „Artūrs un plastilīna vārna”.

Filma ir tapusi TJN „ Annas 2” animācijas studijā un Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā. Tā stāsta par animācijas studijas audzēkni Artūru, kurš nu jau 2 gadus katru ceturtdienas vakaru veido pats savas animācijas filmiņas. Artūram ir tikai 8 gadi, taču jau daudzas izveidotas filmas, nenogurdināmas darbaspējas, pašapziņa un spilgti izteikta fantāzija.

Jūlija Prauliņa ir TJN „Annas 2” audzēkne, RSEBA audiovizuālās mediju mākslas studente, un nu jau otro gadu TJN „Annas 2” filmu studijā pasniedz 3D grafiku.

„Artūrs un plastilīna vārna” ir Jūlijas 3. filma.

J. Prauliņas otrā filma „Red Dress” tika iekļauta modes īsfilmu konkursā „Fashion in Passion” un 2010. gadā iekļauta VVN kinematogrāfu festivālā Vācijā.

Filmas pirmizrāde, tikšanās ar autoriem, varoņiem un citiem animācijas filmu faniem, kā arī ābolmaizes un piena baudīšana notiks sestdien 23. oktobrī plkst. 14:00 TJN „ Annas 2” spoguļzālē.

Vairāk: www.tjn.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *