6. – 11. jūnijā notiks DEBESSmANNAS vasaras nometne

Hei !
Pavasaris mums beidzot dāvājis siltu un saulainu laiku, nāk vasara un līdzi tai – jaunā DEBESSmANNAS nometne !
Pasteidzies pieteikties, jo no 6. līdz 11. jūnijam Rīgā, Annas ielā 2, Tehniskās Jaunrades namā atkal notiks nereāli labs tusiņš !
Ja tu esi vecumā no 11 līdz 15 gadiem, tu katru dienu no desmitiem rītā līdz pieciem vakarā tur varēsi apgūt interesantas lietas un izmēģināt spēkus dažādās mākslas nozarēs – veidot animācijas filmas, modeļus, un vēl daudz ko citu.

Nodarbības notiks paralēli latviešu un krievu valodās, tā ka visi visu sapratīs un ja kāds vārdiņš angliski gadīsies, to arī noskaidrosim.
Dalības maksa ir 35 lati par visām sešām dienām, tā ietver siltas pusdienas ēdnīcā pāri ielai, nodarbības, materiālus, ekskursijas un nometnes nobeigumā – balvas !

Beigās visi nometnē radītie darbi tiks ievietoti šajā mājas lapā, kur tos varēs apskatīt tavi draugi, radi, paziņas un klases biedri.
Bet tas vēl nav viss !
No 17. līdz 19. jūnijam notiks animācijas filmu festivāls “DEBESSmANNA”, kura filmu skatē piedalīsies visas nometnē radītās filmas.

TJN mājas lapā vari apskatīties kā nokļūt uz nometni.

Nometnes darba plāns

Pieteikties var pa tālruņiem 29702401, 27071058, vai pie TJN „Annas2” administratora, bet vislabāk, aizpildot pieteikuma formu šeit pat , zemāk.

Tie, kuri ir jau pieteikušies, bet vēl nav noslēguši līgumus, lūdzu dodieties uz Tehniskās Jaunrades namu Annas ielā 2, pie nometnes vadītājas Astras Rutasas noslēgt līgumu. Pirms tam vēlams piezvanīt Astrai pa telefonu 27071055 un norunāt tikšanos. Vēlams paņemt līdzi arī ģimenes ārsta izziņu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *